Hakkımızda

Günfleks olarak 1980 yılından bugüne mekanizmalı perde sistemleri ithalat,ihracat ve imalatını yapmaktayız.Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti herzaman önceliğimiz olmuş ve bu sayede GÜNFLEKS markası her gecen yıl daha da büyüyerek bugünkü mekanizmalı perde sektöründe hakettiği saygın seviyeye ulaşmıştır.

Geldiğimiz bu noktada her zaman daha iyisini yapılabileceği bilinci ile yılların verdiği tecrübeyi,her gün gelişen teknoloji ve yeni trendler ile birleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayreti içerisindeyiz.Başta Mikro jaluzi,PVC ve Kumaş Dikey,Kumaş Stor,Ahşap jaluzi,Zebra,Screen Perde,Karartma Perde ve Katlamalı sistem olmak üzere iç mekanlarınızı tamamlayabileceğiniz pek çok dekoratif çözüm sunuyoruz.

Ayrıca tüm mekanizmalı perde sistemlerine uygulanabilen radyo frekanslı MOTOFLEKS marka motorlu sistemlerimiz mekanlarınızda yaşadığınız konforu en üst seviyeye taşır.

Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz tüm hammadde ve aksesuarlar,konusunda dünyada isim yapmış firmalardan ithal edilmekte ve son teknoloji ürünü makinelerimizde,konusunda tam deneyimli teknik kadromuzla işlenmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yılların birikim ve tecrübesini ürün ve hizmet kalitesine yansıtmayı ilke edinmiş olan GÜNFLEKS PERDE SİSTEMLERİ olarak bu kaliteyi en üst seviyeye taşımak amacı ile 9000mt2 kapalı alana kurulmuş olan fabrikamızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kalite Politikası

Günfleks, her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan güvenilir ve kaliteli perde sistemleri üreterek müşterilerine sunacaktır.Müşteri memnuniyetini sağlamak için, yüksek ürün kalitesi, ekonomik fiyat ve zamanında teslimat prensiplerine uygun olarak çalışılacaktır.Çalışanlarımızın kalite ve müşteri bilinci geliştirilerek, müşterilerimize en kısa zamanda ve yeterlilikle beklenen hizmetlerinin sağlanması esas alınacaktır. Oluşturduğu kalite hedeflerini sürekli gözden geçirerek gerekli iyileştirmelerle gelecek de sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.Uluslararası ve müşteri şartlarına uyarak ve gerekli uygunluk kontrollerini yaparak, kalite yönetim sistemi ve iş süreçlerini sürekli geliştirecektir.

AKGÜN GÜVENÇ
Genel Müdür

Neden Biz?

HIZLI SERVİS

Fabrikamızda özenle hazırlanan ürünlerimiz
müşterilerime en hızlı şekilde servis edilir.

GARANTİLİ ÜRÜN

Fabrikamızda üretilen her ürün Günfleks Perde garantisinde müşterilerimize gönderilir.

YILLARIN TECRÜBESİ

Günfleks olarak 1980 yılından bugüne mekanizmalı perde sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

SAĞLAM PARTNER

İşbirliği yaptığımız her firma kendi alanında uzman tecrübeli ekibe sahiptir.

KALİTELİ ÜRETİM

9000 m2 kapalı alanımızda tecrübeli personel ile birlikte kaliteli perde üretimi yapıyoruz.

GÜVENİLİR HAMMADDE

Üretimde kullanmış olduğumuz hammaddeler tüm onayları alınmış sertifikalara sahiptir.

Sertifikalarımız

iso-450x223
ce-450x223
yeli-malı-450x223

Partnerlerimiz