Plise Perde

Plise perde, kullanıcılarına rahatlık, estetik ve kalite sunan bir ‘ çözüm perdesi ’dir. Alışmış olduğumuz perde sistemlerinden farklı olarak yaşam alanlarınızda ısı, ışık ve ses kontrolü sağlar.

Plise perdeler ev, ofis, kış bahçesi, cam balkon, otomobil ve teknelerinizde rahatlıkla kullanılabilir.

Ürünlerimiz 1. kalite kumaşlardan üretilir ve her biri yıkanabilir. Kolay kullanımlı mekanizmalarıyla evinizin konforunu sağlıklı bir şekilde sürdürebilmenize olanak sağlar. Plise perde sistemleri 14mm cam balkon ve 20mm dekoratif perde sistemleri olmak üzere ikiye ayrılır. 

14mm Cam Balkon Plise Perde

Dünyada ilk olarak Plicell’in geliştirdiği cam balkon perde sistemleri; aşağıdan yukarı ve yukarıdan aşağı çalıştırılabilir. Bu özellikleri sayesinde ısı ve ışık kontrolünü kolayca sağlayabilme avantajına sahiptir. Cam balkonlarınızda ve kış bahçelerinizde kullanılabilecek perdelerimiz, bu anlamda alternatifsiz bir perde sistemidir.

İstenildiğinde gece gündüz modeli sayesinde güneşlik veya tül perde şeklinde kullanılabilmektedir.

Montajı cam balkon profiline vidalanarak ya da istenilirse hiç bir yer delinmeden yapıştırılarak uygulanabilmektedir. Cam balkon sistemi tüm aksesuar ve kumaşları dış mekan şartlarına uygun olarak üretilmişlerdir. Cam balkon sistemlerimiz, ev içi sistemlerimiz kadar kolayca sökülüp takılabilmekte ve rahatça temizlenebilmektedir.

20mm Plise Perde

Kulplu Plise Perde Sistemleri 

Bu perde sistemi, klasik pencerelerin yanısıra çatı, tavan, üçgen ve açılı pencereler gibi zor alanlara da uygulanabilme ayrıcalığına sahiptir.

Ergonomik mekanizması sayesinde perdenizi aşağıdan yukarı veya yukarıdan aşağı konumlandırabilir, ışık kontrolünü dilediğiniz gibi sağlayabilirsiniz. Kulplu sistemlerimiz dilediğiniz zaman rahatça sökülüp takılabilir ve temizliği kolayca gerçekleştirilebilir.

Gece-gündüz sistemi, kullanıcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda güneşlik veya tül perde olarak kullanılabilme imkanına sahiptir.

İpli Plise Perde Sistemleri

Plicell ipli perde sisteminin aşağıdan yukarı veya yukarıdan aşağı şekilde konumlandırılabilme imkanı ile ışık kontrolünü dilediğinizce sağlayabilirsiniz.

İpli sistemlerimiz rahatça sökülüp takılabilmekte, temizliği kolayca gerçekleştirilebilmektedir.

Gece-Gündüz sistemi, kullanıcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda güneşlik veya tül perde olarak kullanılabilme olanağı sağlar.

Asimetrik Plise Perde Sistemleri

Plicell Asimetrik Perde Sistemleri; Her ölçü ve geometrik şekildeki çatı, tavan ve pencereleriniz için çözümler üreten bir mekanik perde sistemidir.

Asimetrik perde sistemlerimiz de diğer perdelerimizde olduğu gibi kolaylıkla temizlenebilir bir yapıya sahiptir.

Tavan Plise Perde Sistemleri

Tavan pencerelerinden gelen güneşi kesmek ve estetik görünümü korumak için üretilen Tavan sistemleri, gün ışığı kontrolünü sağlaması ve tercihe göre kontrol çubuğu ya da uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilmesi açısından kullanıcılarımızın yaşam alanlarına konfor katar.

Tavan pencerelerinizde, hiç delik delinmeden montajlanabilme imkanına sahip olan kompakt tavan sistemlerini de kullanabilir; tercihlerinize estetik katabilirsiniz.

Tavan sistemlerimiz uygulanacağı ortama göre tek veya çift yönlü açılabilecek şekilde kullanılabilmekte; kolaylıkla temizlenebilmektedir.

Motorlu Plise Perde Sistemleri

Uzaktan kumandalı Motorlu Plicell perde sistemleri, kullanıcı konforunu maksimum seviyeye yükseltir.

Uzaktan kumanda, buton ve akıllı ev sistemlerine uygun şekilde tasarlanan bu sistem; tavan, çatı sistemleri, kış bahçe sistemleri ve aşağıdan yukarı klasik perde sistemlerinin çalıştığı şekilde çalışmaktadır.

Kompakt Plise Perde Sistemleri

Kompakt Sistem Plicell perdeleri; PVC, alüminyum pencere, çatı/tavan ve doğramalarda hiç delik delinmeden montajlanabilme imkanına sahip bir çerçeveli perde sistemidir.

Kompakt sistemlerimizi, kullanıcı dostu tasarımları sayesinde dilediğiniz zaman söküp takabilir, temizliğini kolayca sağlayabilirsiniz.

14mm Cam Balkon Plise Serisi

20mm Cam Balkon Plise Serisi